NÁŠ TÝM

NÁŠ TÝM

KDO SE O VAŠE DĚTI BUDE STARAT?

KDO SE O VÁŠE DĚTI BUDE STARAT?

Kristyna - doctor

Týnka - VEDOUCÍ

Ahoj, jmenuji se Kristýna, na svůj první tábor jsem jela v 6-ti letech a od té doby jsem jezdila pravidelně každý rok až do svých 18 let. Na práci s dětmi mě baví kreativita, spontánnost a aktivnost. Myslím, že se od dětí můžeme hodně přiučit, stejně tak oni od nás.
Mám ráda všechny druhy sportů, především kolektivní. Mou velkou vášní je tanec. Věnovala jsem se baletu, street dance, společenským tancům, břišním tancům a především aerobiku, který jsem dělala 11 let a z toho 4 roky závodně. Jsem ráda, že děti se aktivně a s chutí zapojují do všech sportovních aktivit, které jim společně s ostatními vedoucími připravíme.

marketa

Maky - vedoucí

Ahoj, mé jméno je Markéta. Na tábory jezdím už od dětství a již několik let vypomáhám jako praktikantka. S dětmi mám už mnoho zkušeností a práce s nimi mě baví. Ráda tvořím kreativní hry, při kterých si děti užijí legraci a zároveň se přiučí i novým věcem.
Ve svém volném čase se věnuji hře na hudební nástroje, čtení knih a malování. Jsem milovníci mnoha sportů, ráda cvičím a několik let jsem se závodně zabývala pinpongem, tenisem a tancem.
Udělám vše pro to, aby Vašim dětem zůstali hezké vzpomínky na tento tábor.

Kačka - organisator

Kačka - vedoucí

Ahoj, jak už asi vyplývá z jména, co je napsaný nad tímhle psaním, tak já jsem Kačka. Řekla bych o sobě, že jsem společenská, usměvavá a hlavně mám ráda děti. Ráda s nima blbnu a trávím čas. Taky proto jsem vystudovala pedagogickou školu a s dalším pajdákem teď pokračuju. Na tábory jezdím už odmalička a postupem času se ze mě stala vedoucí. Taky moc ráda naslouchám lidem a všem jiným
potvůrkám, takže moje uši a srdíčko je ti vždy k dispozici. Už se moc těším, až poznám i tebe a
slibuju, že si to spolu s ostatníma moc užijem. 

zdenka

Zdenča - vedoucí

Ahoj, mé jméno je Zdenča a jsem absolventkou střední pedagogické školy. Ve svém volnu se ráda věnuji výtvarným činnostem, čtení knih a také sportu. Čas strávený ve společnosti dětí při hrách i sportovních aktivitách a vytvořené přátelské prostředí jsou důvodem, proč se ráda zúčastňuji pobytových i příměstských táborů. Moc ráda vymýšlím nejrůznější hry a úkoly pro děti, které podporují dětskou fantazii, kreativitu a děti se tak mohou přiučit i něčemu novému.  Mou největší odměnou je však spokojenost dětí a rodičů, úsměvy na jejich tvářích i můj vlastní prožitek a milé vzpomínky.

Zdenda - vedouci

Zdenda - vedoucí

Mezi moje klady patří moje nadšení pro sport, zodpovědnost a mám rád práci s dětmi. V táboře jsem vedoucím od roku 2018. Dětem mohu předat svoje zkušenosti s přežitím v přírodě a dalšími outdoorovými aktivitami. Ve volném čase se věnuji bojovým sportům, takže v případě nutnosti není problém zvládnout téměř jakoukoliv krizovou situaci (na jističe je tu Honza). Nestudoval jsem obor pedagogika, tudíž mohu zaručit, že se Vaše děti budou bavit.

Zdenda - vedouci

MÍŠA - vedoucí

Ahoj, jmenuji se Míša a studuji VŠ obor sociální patologie a prevence. Baví mě práce s dětmi a plánovat pro ně zábavné programy. Několik let jezdím jako vedoucí na dětské tábory. Mám ráda deskové hry, knížky a zvířátka, samozřejmě i děti. Nejlépe strávený čas je čas protkaný smíchem, přáteli a rodinou. A tábory jsou jedna velká rodina. Udělám vše, aby vaše děti našly také svou táborovou rodinu a užily si týden plný smíchu a nezapomenutelných vzpomínek.

organisator_pavla

Pája - vedoucí

Ahoj, mé jméno je Pavla a studuji obor ošetřovatelka. Ve svých 11ti letech, jsem byla poprvé na tanečním táboře. Baví mě práce s dětmi, čtení, jízda na kole, pomáhat lidem, tanec a zpěv. Ráda vidím to nadšení u dětí, jak jsou rádi že se mohou zapojit do různých aktivit. A to nadšení je o to větší,když mi ho oplácejí jejich úsměvy.

NEZMEŠKEJ ZAČÁTEK TÁBORA!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

NEZMEŠKEJ ZAČÁTEK TÁBORA!

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Neváhej a přihlaš se!

Neváhej a přihlaš se!

KONTAKT

Organizátor: Lenča Koukolová
IČ: 09537023
Telefon: 739 712 709
Email: letnitaborstrazek@gmail.com

 

© 2021 Josef Tatíček